O MNĚ


Odmala jsem se zajímala o mezilidské vztahy. Zajímalo mě, proč se lidé chovají právě tímto způsobem, proč také já takto reaguji. Hledala jsem způsoby, jak více pochopit lidi kolem sebe a především jak se více vyznat sama v sobě.

Proto pro mě bylo samozřejmé, že jsem se přihlásila na obor psychologie na Filozofické fakultě, který jsem vystudovala. Poté jsem získala atestaci z klinické psychologie a funkční specializaci z psychoterapie. Pracovala jsem v psychiatrických léčebnách Dobřany a Bohnice, kde jsem více a více pronikala do tajů lidské psychiky a viděla, jak hranice mezi "normálností" a nenormálností" je tenká a jak svět za zdmi léčebny je velmi podobný světu venku.

Potom jsem se více začala věnovat psychoterapii. Začala jsem objevovat, jak je tato cesta dobrodružná a překvapující. Je plná zákrut, zatáček, někdy objížděk. Je plná emocí, bolesti, smutku, vzteku, ale i úlevy, zážitku blízkosti, lásky, přívalu energie, radosti. Jsem velmi vděčná, když tuto dobrodružnou jízdu zažívám, ať v práci sama se sebou nebo s klienty. Absolvovala jsem daseinsanalytický psychoterapeutický výcvik a na své cestě sebepoznání pokračuji dál.

Také jsem manželkou a matkou tří úžasných synů. I tyto role mi pomáhají na mé cestě k větší otevřenosti, upřímnosti, radosti a především vzájemné lásce.